هتل کارلتون تاور دبی

hotel carlton tower dubai

هتل Carlton Tower دبی با چشم اندازی از خور دبی در مرکز دبی  واقع شده است. استخر این هتل در بالاترین طبقه آن قرار دارد. اتاق های این هتل با مبلمانی چوبی و در رنگ های طبیعی تجهیز شده اند. این اتاق ها مجهز به چای ساز و تلویزیون می باشند. در هتل Carlton Tower انتخاب های متعددی برای صرف غذا وجود دارد. رستوران پروانه با غذاهای لبنانی و اجرای موزیک زنده در خدمت میهمانان می باشد. همچنین رستوران دیگری غذاهای سنتی روسی سرو می کند. سرویس های متعددی برای حمل و نقل میهمانان از این هتل به ساحل در نظر گرفته شده اند. با ده دقیقه رانندگی از Carlton Tower می توان به فرودگاه بین المللی دبی رسید.

 این هتل برای یک کودک زیر 6 سال در صورتی که به تخت اضافی در اتاق نیاز نداشته باشد و برای یک کودک زیر 2 سال در صورتی که از تخت کودک استفاده کند رایگان است.

محل هتل :

این هتل شهری در خیابان بانیاس (Baniyas Road) در برابر چشم‏‌اندازی از خلیج دبی (Bay of Dubai) قرار گرفته است. مرکز تجارت جهانی دبی (World Trade Center)، میدان برج ساعت (Clock Tower)، نمایشگاه فرودگاه (Airport Expo)، اتاق بازرگانی دبی (Dubai Chamber of Commerce)، بازار مرشد (Murshid Market)، شرکت مخابراتِ اتصالات (Etisalat) و مرکز نمایشگاه بین‌‏المللی دبی (Dubai International Exhibition Center) نزدیک هتل‏‌اند. تا مرکز دبی ۵ کیلومتر فاصله است و فرودگاه بین‏‌المللی دبی در ۱۰ کیلومتری هتل قرار گرفته است.

امکانات عمومی: رستوران – اسنک بار – پاسخگویی 24 ساعته – روم سرویس – امکان ارائه خدمات به صورت VIP – امکان سرو صبحانه در اتاق – صندوق امانات – مرکز خرید – فروشگاه – خشکشویی – انبار چمدان – اجاره ماشین – تهویه – آسانسور – خدمات گردشگری – خدمات حمل و نقل – ترانسفر فرودگاهی

امکانات ورزشی: اسپا – سونا – ماساژ – استخر روباز (تمامی فصول) – استخر روباز – سالن بدنسازی – بیلیارد – دارت

آدرس : Baniyas Street, Deira, Dubai, United Arab Emirates