هتل میفر دبی

 

hotel mayfer dubai

هتلی 3 ستاره، در منطقه دیره و خیابان الرقه است. این هتل در نزدیکی ایستگاه های مترو و مراکز خرید دبی واقع شده است.همچنین نزدیکی هتل به برج ساعت  ، مرکز خرید القریر ، بندر تاریخی دبی و زمین گلف دبی کریک اشاره نمود نیز نشان دهنده موقعیت عالی این هتل است که تمام اینها علاوه بر قیمت مناسب و سرویس های منظم آن به مراکز خرید و دریا را نیز در نظر بگیرید که باعث خواهند شد سفری بسیار اقتصادی و آرام را سپری کنید .

هتل میفر دارای حدود 132 عدد انواع اتاق های استاندارد و بزرگ است که از طراحی و مبلمان و رنگ آمیزی بسیار زیبا و مدرنی بهره می برند. علاوه بر آن اتاق ها و فضای کلی هتل تمیز و مرتب هستند که اقامتی سراسر آرامش را به شما مسافران محترم تور دبی هدیه خواهد کرد .

امکانات هتل میفر شامل دو دسته است ؛ دسته اول امکانات رفاهی و خدماتی و دسته دوم امکانات ورزشی و تفریحی ، که ما به اختصار به گوشه ای از آن اشاره می کنیم .  قابلیت اتصال به اینترنت و برخورداری از نیروهای خدماتی زحمتکش و برخورداری از محیط پاکیزه و تمیز ، پذیرش شبانه روزی و سریع ، صندوق امانات ، ترانسفررایگان به فرودگاه ، ساحل و تعدادی از مراکز تجاری ، صرافی ، خدمات شستشوی لباس ، خدمات کپی و فکس ، خدمات گردشگری و خدمات خانه داری ، کرایه اتومبیل ، سرویس نگه داری از کودک ، مرکز تجاری و پارکینگ رایگان ، جزو خدمات رفاهی هتل مجهز میفر است . استخر روباز بر روی بام هتل و صندلی مخصوص حمام آفتاب  ، سونا و جکوزی و سالن بدنسازی نیز از جمله امکانات تفریحی این هتل 3 ستاره است . اما کافی شاپ ، بار ، بوفه صبحانه و رستوران دنج هتل که هر یک جداگانه انواع خوراکی ها و نوشیدنی های خوشمزه و متنوع را سرو کرده و از میهمانان هتل پذیرایی می کند . آنچه که در مورد امکانات و خدمات این هتل مدرن اشاره شد برای هر گردشگری جذاب و رضایت بخش بوده و این خود دلیلی برای شلوغ بودن آن است .