تور صحرا dubai safari

 

 

تور صحرا دبی dubai safari يکی از معروفترين تورهای دبی است. هدف اصلی در ارائه اين تور، نشان دادن چهره واقعی کوير و زندگی باديه نشينان به بازديدکنندگان می باشد. مدت زمان اين تور می تواند بين چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد. در رايج ترين تور شما حدود ساعت 3 يا چهار بعدازظهر به طرف صحرا حرکت میکنند .

مرحله اول تور صحرا  در اولين قسمت با ماشين های چهار محور (4WD) به گردش در ميان تپه های شنی کوير می پردازيد. مسافرت در میان شن های روان و تپه های  ماهور کویر در یک خودرو دو دیفرانسیلی روش عالی برای لذت بردن از زیبایی منحصر به فرد صحرا است . مسافران تور صحرا بعد از عبور از کنار کاروانهای شتر در یک اردو گاه عربی توقف میکنند .

مرحله دوم تور صحرا ورود به کمپی در دل کویراست که به صورت سنتی ساخته شده است . صرف شام و نوشیدنی موزیک و رقص عربی در زیر آسمان زیبای کویر و منقش کردن دست خانم ها به طرح های سنتی به وسیله حنا از برنامه های این قسمت میباشد .  در تور های یک روزه و چند روزه برنامه های از قبیل دیدار از وادی ها و روستاها مزارع پروش شتر دیدار از کوهای حجر دیدار از منطقه زیبا و خوش آبی حتا شنا در استخر ها و چشمه های این منطقه توقف در هتل حتا  صرف غذا در این هتل , استفاده از امکانات ورزشی آن دیدار از قدیمی ترین دیدار از قدیمی ترین مسجد امارات و حظور در مسجد امارات و حضور در جمعه بازار در نظر گرفته شده است .

نشانی: Saleh Bin Lahej Blg 363 Office 2, Oud Mehta Rd, Bur Dubai, Dubai, U.A.E